Seiklusrännakute sari – Rännakud

Jüripäeva seiklusrännak Pühajärvel

22. aprillil 2017

Jüripäeva seiklusrännaku rada algas Pühajärve lauluava eest, kulges ümber maalilise Pühajärve ning viis kiiremad seiklejad Pühajärve kallastelt ka kaugemale - Apteekrimäele, Juusa järve ümbrusse ning Annimatsi kanti.

Peale rännakut süütasime jüripäevale kohaselt lõkke, mille ümber sai nautida tule maagiat, sooja suppi ning mõnusaid pirukaid.

Jaanipäeva seiklusrännak Saaremaal

23. juunil 2017

Jaanipäeva rännaku rada viib osalejad seiklema Saaremaal asuvale Tagamõisa poolsaarele, kus on nii sügavaid metsi, kilomeetrite pikkusi randu, haruldasi linnu-ning taimeliike kui ka Saaremaale iseloomulikke kadakasalusid.

Peale rännakut süütame jaanipäevale kohaselt lõkke, kus saab nautida tule soojust, sooja suppi ning mõnusaid pirukaid. Üheskoos otsime äkki ka jaaniusse!              

Muinastulede öö seiklusrännak Vainupeal

26. augustil 2017

Muinastulede öö seiklusrännak toimub Vainupeal, mis on kaunis Põhja-Eesti rannaküla. Vainupea asub Vihula vallas Lahemaa rahvuspargi külje all Lääne-Viru maakonnas.

Peale rännakut pakume tublisele seiklejatele sooja suppi. Lisaks sellele toimub Vainupea kabelis ka kontsert ja muinastulede öö lõkke süütamine kabeli kõrval.